Profil společnosti

jidelni-stul-hanak-image

INPEG Liberec s.r.o.

je již přes 21 let prodejcem nábytku od české společnosti HANÁK NÁBYTEK v Severních Čechách. Spoluprací s touto firmou jsme schopni vám zajistit nábytek ve stejném designu a materiálovém provedení do celého interiéru. Umíme navrhnout a zrealizovat kompletně obytný prostor jak v panelovém bytě, tak i v rodinném domě.

Dále se zabýváme prodejem nejprestižnějších zahraničních značek v oblasti zařizování interiérů: Calia Italia – luxusní a cenově dostupné sedací soupravy atd. MIDJ – designové stoly a židle a mnoho dalších produktů.

HANÁK NÁBYTEK je tradiční česká firma s více než 30letou tradicí, za níž stojí už 4 generace rodiny Hanákových, které se naplno věnovali a věnují výrobě toho nejkvalitnějšího nábytku. Nejde o reklamní slogan, ale o skutečná léta tvrdé práce, dlouhé řady zkušeností a nadšení, se kterým dnešní majitelé, otec a syn Stanislavové Hanáci, a stejně tak zaměstnanci firmy, nábytek vyrábějí a posouvají ho dál a dál, jak v originálním designu, tak především v kvalitě.

Díky vlastnímu vývoji, moderním technologiím, ale i poctivému ručnímu řemeslu, vyrábí firma HANÁK ročně statisíce nábytkových sestav pro zákazníky nejen v Česku, ale po celém světě.

Kromě neobyčejné kvality a vlastního designu je v současnosti jednou z hlavních předností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, který znamená domov v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Firma HANÁK NÁBYTEK má ojedinělé portfolio, které nemá konkurenci. Nikdo jiný v Česku a pravděpodobně ani v Evropě nevyrábí interiérový nábytek včetně interiérových dveří. V tom je HANÁK naprosto výjimečný.

Exkluzivní kolekce PREMIUM představuje nábytek a dveře v nejkvalitnější povrchové úpravě 7vrstvého laku a ušlechtilých dýh. Kolekce TREND zahrnuje nábytek v dřevodekorech a kvalitních lesklých nebo matných laminátech.