INTERIOR CONCEPT HANÁK

Vsadili jsme na správnou kartu, když jsme už před řadou let maximalizovali nabídku našich výrobků. Chtěli jsme nabídnout nábytek do každého pokoje a zároveň nábytek pro jakkoliv atypický prostor. To byl důvod, proč jsme jednoznačně zvolili cestu nábytku na míru a dnes z tohoto správného rozhodnutí těžíme. Ucelený interiér od jednoho výrobce je vždy víc, než interiér seskládaný z nábytku různých dodavatelů. Nejde jen o soulad vzhledu, ale především o soulad kvality, což si naši zákazníci velice dobře uvědomují. Zpravidla přichází pro kuchyni a obývací pokoj, ale čím dál častěji odchází s návrhem pro celý interiér nebo jeho větší část. Ať už realizují najednou, například v rámci hypotéky anebo po částech postupně.

hanak_nabytek_interier_kuchyne_spotrebice

 

Nahrává nám i trend doby. Jen pro zajímavost, pokud si prohlédnete kterýkoliv z dnešních časopisů o bydlení, uvidíte oblíbené fotostory z ukázkových domů či bytů, které velmi často řeší na klíč architektonická studia či renomovaní architekti. Většina z těchto interiérů je na míru v identických provedeních a ve sladěném nábytku, který oživují zajímavé nebo originální dekorace. Tedy i sami nezávislí architekti jednoznačně doporučují interiéry na míru od jednoho dodavatele. Takových dodavatelů je v Česku ovšem minimum. Připomeneme, že žádný z podobných výrobců či dodavatelů na trhu nenabídne v rámci výroby nábytku i výrobu interiérových dveří vlastní výroby. V tom jsme bezkonkurenční. Nenajdete žádného jiného výrobce s takovým portfoliem.

hanak_nabytek_interier_kuchyne_elite1

 

hanak_nabytek_interier_obyvak_kuchyne1

 

Interiér na míru má nespočet výhod. Kromě komplexní záruky kvality od jednoho dodavatele (nemusíte řešit různé problémy s různými dodavateli) je to provázaný a sjednocený vzhled. Takový nábytek ve zvoleném modelu a provedení má jednu linku, která se pomyslně táhne celým interiérem, takže se v něm cítíte dobře. Naši projektanti myslí v rámci návrhů interiérů i na dekorace, použité barvy v interiéru a především na atypičnosti, které vyřeší na míru ke spokojenosti zákazníka. Naše vizualizace jsou propracované a věrně přibližují budoucí reálný vzhled – o to lépe se zákazníkům rozhoduje.

hanak_nabytek_interier_loznice1

 

Pokud zákazník řeší celý interiér od základu, je pro něj zásadní, aby přišel do našich studií včas, prakticky už při hrubé stavbě, kdy má ještě možnost řešit interiérové dveře naší výroby. I v nich umíme speciality jako dveře do obkladu, atypické dveře se šikminami, dveře s nadsvětlíky atd. Naše dveře jsou v prémiové kvalitě a designu, na českém trhu nemají adekvátní konkurenci a mnozí zákazníci, kteří se včas nedozvěděli nebo podcenili možnosti dveří HANÁK, poté litují, že propásli možnost sladit i vnitřní dveře s interiérovým vybavením naší značky, pro které se už rozhodli. Nabídka ložnic, šaten a skříní, vybavení do dětských pokojů či pracoven je u nás samozřejmostí, stejně jako koupelnový nábytek.

hanak_nabytek_interier_postel_nova1

 

Nároky na dnešní bydlení jsou poměrně vysoké a aby byl člověk dlouhodobě spokojený, je nutné kromě vzhledu nepodcenit kvalitu. Dnešní zákazníci se stále hodně zaměřují na cenu a nesrovnávají správně. Nabídky, které se tváří stejně, se často diametrálně liší v kvalitě nabídnutého výrobku. Kvalita je bez diskuze zásadní parametr pro životnost a užitek nábytku. Můžete koupit nábytek, který vám poslouží pět, sedm let. Ale zároveň můžete zvolit nábytek, který bude i po dvaceti, pětadvaceti letech stále krásný a funkční.

Zpět na aktuality